ICEBUG ORIBI 5 W BUGrip

ORIBI 5 M BUGrip  – Při hmotnosti 295 gramů (US9) patří Oribi 5 BUGrip mezi nejlehčí  běžecké boty s hroty. Svršek bluesign® Polyester je hladký, velmi odolný a výborně odpuzuje vodu. V kombinaci s naší NANO IMPREGNACÍ, je svršek velmi odolný proti promočení, a však při zachování optimální prodyšnosti. Systém šněrování s integrovanou PU manžetou, výborně obepíná nohu a velmi dobře fixuje nohu v botě. Tenký jazyk je velmi sofistikovaně v šitý do boty,  výborně obepíná nohu a neshrnuje se. Měkké polstrování paty pro větší komfort. Mezipodešev je vybavena integrovaným ALU štítem Rock shield, který chrání nohu ve skalnatém terénu. Mezipodešev také zvyšuje torzní stabilitu a je navržena tak, aby poskytovala maximální využití energie při odrazu i v terénu. Střední odpružení a drop 7 mm poskytují správnou úroveň podpory s ohledem na čtení terénu. Dynamický charakter hrotů BUGrip dominuje hlavně na ledu a kluzkých površích, ale bezvadně funguje i na asfaltu.

Ekologická výroba z recyklovaného materiálu s certifikátem Bluesign®

Pro koho je?

Pro všechny běžkyně, které potřebují komfortní běžeckou botu na všechny podklady. Pro běžkyně které potřebují i v zimě běhat rychle a v intervalech :)

Bezplatná výměna velikosti samozřejmostí

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Barva Thunder sky/ Mango
Svršek Bluesign® mesh; welded TPU mudguard
Podšívka Quick dry bluesign®, solution dyed, recycled mesh
Mezipodešev Lightweight EVA, Rock shield
Podešev Rubber with BUGrip® 16 carbide tip studs
Torsion Medium Flex
Drop 7 mm
Cushioning Medium
Last Medium
Hmotnost 275 g
Velikost 38-40

 

 

 

 

 

BUGrip®

BUGrip® je název Icebug grip technologie pro ty nejkluzčí povrchy. BUGrip podrážka je vyrobena ze speciální kaučukové směsi Více >>