Sleva

ICEBUG SORIX 2

 3 990,00  3 290,00

SORIX 2   – Absolutní bestseller v nabídce zimního obutí ICEBUG.

Model SORIX 2, splňuje ty nejpřísnější požadavky tepelného komfortu a bezpečnosti, zejména na sněhu a ledu. Ideální volba pro trenéry lyžování, vlekaře, mašery, myslivce, a ostatní milovníky dlouhého pobytu v zimní přírodě.

Svršek obuvi je vyroben z přírodní usně, potažené tenkou vrstvou PU, pro delší trvanlivost materiálu. Samozřejmostí je voděodolná membrána (BUGdri®) Vnitřní část svršku SORIX 2,  je opatřen tepelně izolačním materiálem Thinsulate (200g) s  fleece podšívkou, která výborně obepíná nohu a zajišťuje optimální termoregulaci v botě. Podešev je vyrobena ze speciální směsi stlačeného kaučuku, do které je v mezipodešvi integrována ALU mezistélka, která vynikajícím způsobem zabraňuje pronikání chladu k chodidlu. Systém šněrování a překrytí jazyka, zabraňuje pronikání sněhu dovnitř boty, a výborně rozkládá i tlak při větším utažení.

Jedinou nevýhodou modelu SORIX 2, je teplé počasí a hodnoty nad bodem mrazu :)

Pro koho je?

Pro všechny, kdo tráví na horách a v mrazu většinu dne, nebo pro ty, kteří mají v zimním období problémy s termoregulací.

Bezplatná výměna velikosti samozřejmostí

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorií: , , , , , , ,

Popis

Barva Black
Svršek Leader natural/PU/BUGdri®
Podšívka 3M Thinsulate 200gr / Boa pile/Fleece
Mezipodešev EVA sheet drop in/Molded EVA with ALU sheet, removable
Podešev Traction rubber
Hmotnost 650g
Velikost 38-47

 

 

 

 

 

Waterproof

Svršek obuvi s tímto symbolem je 100% voděodolný. Používáme membrány buď od externího partnera Outdry, nebo naší vlastní membránu BUGdri. Více >>

 

-40

Comfort zone

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>