NANO IMPREGNACE NA TEXTIL 200ml

 349,00

NANO IMPREGNACE NA TEXTIL 200ml – Vysoce efektivní a ekologická impregnace na veškeré materiály svršků (textil, kůže, membrány, PU), chrání proti vodě, sněhu, prachu, nečistotám, UV záření. Impregnuje šetrně a zachovává maximální prodyšnost materiálu. Antibakteriální  prevence. Velmi dlouhý účinek, i po opakovaném namočení. Není agresivní vůči žádným materiálům, je bezbarvá a bez zápachu. Jedná se o disperzní produkt modifikovaných, křemíkových nanočástic ve vodném roztoku.

Aplikace – vždy jen na suchý a očištěný povrch. Lahvičku pořádně protřepejte a roztok naneste rovnoměrně po celém povrchu. Díky vodní bázi je ihned viditelné, kde je impregnace aplikovaná (místo je mokré) a je vždy nutné materiál kompletně promočit. V případě nesavého materiálu, zejména přírodní, nebo syntetické kůže, je třeba impregnaci zatřít do materiálu houbičkou. Po aplikaci je vždy nutné vyčkat 24 hodin na dokonalé zaschnutí.

Funkčnost – nanočástice křemíku vždy kompletně obalí celé vlákno a nepropouští vodu, při zachování neměnné prodyšnosti materiálu. Při extrémních podmínkách křemík napomáhá až 4x rychlejšímu vysychání materiálu.

Nečistoty – veškeré nečistoty zůstanou na povrchu díky křemíku, který nevpustí špinavý roztok do vlákna a nevytvoří se tak flek.

Praní – proud vody protrhne křemíkovou bariéru a umožní tak vodě vyčistit
vlákna od soli, potu a dalších nečistot, po vyschnutí se křemík opět spojí
jako v případě první aplikace. Vydrží až 10 pracích cyklů pouze s vodou, 5
pracích cyklů s pracím práškem (záleží na agresivitě prášku).

Výdrž – Od aplikace 1 – 3 měsíce, dle intenzity využití obuvi.

Upozornění – nikdy nenechte impregnaci zmrznout, znehodnotíte její obsah. Nepoužívejte na materiály, které nevsáknou ani kapku vody, impregnace nebude fungovat (není povrchová).

Zrušit výběr

Popis

Barva bezbarvý
Material použití textil, PU, přírodní useň, všechny typy vodě odolných membrán (GTX)
Obsah 200ml
Pouřití nástřik, zatření do materiálu