ICEBUG TORNE M RB9 GTX

TORNA W RB9 GTX – Novinka v zimní nabídce ICEBUG.

Model TORNE splňuje ty nejpřísnější požadavky tepelného komfortu a bezpečnosti, zejména na sněhu a ledu. Ideální volba pro trenéry lyžování, vlekaře, mašery, myslivce, a ostatní milovníky dlouhého pobytu v zimní přírodě.

Svršek obuvi je vyroben z nubukové kůže, v kombinaci s bluesign® Polyester a technologie Gold rated (LWG). Speciální technologie podšívky – zatepla zaplétaný GORE-TEX® Partelana a tepelněizolační vrstva – směs z ovčí vlny. Jedná se o extrémně teplou a komfortní obuv, u které výrobce garantuje tepelný komfort až do -30°C! Testováno ve Skandinávii.  Vnitřní stélka, je potažena silnější vlněnou směsí Woolpower®, která, vzhledem k tomu, že se i za vlhka zahřívá, velmi dobře chrání chodidlo před prochladnutím. Podrážka RB9, poskytuje vynikající tepelný komfort a přilnavost na mokrých, kluzkých podkladech. Výborně funguje i při velmi nízkých teplotách na sněhu a ledu.

Pro koho je?

Pro všechny, kdo tráví na horách a v mrazu většinu dne, nebo pro ty, kteří mají v zimním období problémy s termoregulací.

Bezplatná výměna velikosti samozřejmostí

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorií: , , , , ,

Popis

Barva Black
Svršek Goldrated (LWG) suede leather upper
Podšívka GORE-TEX insulated comfort
Mezipodešev EVA
Podešev Icebug RB9 compound
Hmotnost 495g
Velikost 41-46

 

 

Comfort zone

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

 

GORE-TEX®

Vodě odolná membrána, složená z úzké pórovité struktury expandovaného polytetrafluoretylenu (teflon), která je nalaminována mezi jiné textilie, nejčastěji nylon nebo polyester. Více >>