ICEBUG PACE 2 W GTX

PACE 2 W GTX  – Velmi lehké, flexibilní, vodě odolné pohodlné boty s nekompromisní trakcí (přilnavostí) Svršek je vyroben ze recyklované textilie RipStop. Tento materiál, je velmi lehký a velmi trvanlivý proti vytržení/protržení. V kombinaci se zaplétanou  membráno GTX, jsou boty velmi dobře prodyšné, ale nepromokavé. Podešev je vyrobena z několika vrstev stlačeného kaučuku, do které je v mezipodešvi integrován ESS stabilizer, který vynikajícím způsobem zabraňuje pronikání chladu k chodidlu a napomáhá k lepší torzní podpoře boty.

PACE 2 W GTX splňuje ty nejpřísnější kritéria pro pobyt v zimním prostředí. Výborné zpracování svršku obuvi. Zateplení a použitý materiál, garantuje tepelný komfort až do -20°C. Systém šněrování zaručuje příjemné obepnutí nohy a fixaci kotníku. Membrána  GORE-TEX® nepropouští vodu, zajišťuje ideální klima v botě, výborně odvádí pot.Vynikající podešev, která je u Icebug samozřejmostí, zajišťuje skvělou přilnavost a stabilitu na všech podkladech, a neklouže ani při přechodu z venku, na hladké a kluzké podlahy! Podešev výborně zabraňuje pronikání chladu od země, a také funguje skvěle v mokrém sněhu, neboť se sníh, na podrážku nelepí :-) Podrážka obuvi je vyrobena z velmi přilnavé gumové směsi. Hroty, které jsou patrné na podrážce jsou gumové.

Pro koho je?

Pro všechny, kdo preferují pohodlí a lehkost v zimním období a potřebují botu k aktivnímu pobytu v přírodě, bez ohledu na počasí.

Bezplatná výměna velikosti samozřejmostí

 

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorií: , , , , ,

Popis

Barva Black
Svršek RipStop textile / PU / Gore-Tex®
Podšívka GORE-TEX® insulated, Polyester
Mezipodešev EVA with ESS stabilizer
Podešev Traction Rubber
Hmotnost 340g
Velikost 37-42

 

-20

Comfort zone

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

 

gore-tex

GORE-TEX®

Voděodolná membrána, složená z úzké pórovité struktury expandovaného polytetrafluoretylenu (teflon), která je nalaminována mezi jiné textilie, nejčastěji nylon nebo polyester. Více >>