Sleva

ICEBUG ZEAL 5 M RB9X

 3 690,00  2 990,00

ZEAL 5 RB9X  –  Nástupce, asi nejpoužívanější boty na OCR – ZEAL 3 RB9X.  Velmi oblíbená bota mezi běžci, kteří milují těžké, členité, mokré krosy, v těch nejtěžších podmínkách. ZEAL 5 RB9X, je výbornou alternativou pro OCR závodníky a samozřejmě také pro orientační běžce, všude tam, kde je z nějakých důvodů zakázáno hřebové obutí. Velmi osvědčený minimalistický typ běžecké boty, který nás mnohokrát přesvědčil o tom, že se jedná o jeden z nejšpičkovějších modelů trail running obuvi na mokrý podklad. Díky širší platformě vyhovuje širokému spektru běžců. Technologie podešve (podrážky) je totožná jako u předchůdce ZEAL 3 RB9X, ale s inovativní zesílenou mezipodešví lightweight EVA, pro měkčí došlap a lepší tlumení, a však při zachování nízkého posazení nohy a skvělé manévrovatelnosti boty. Vzorek podešve výborně odvádí nečistoty. Konstrukce boty je opět vybavena technologií HGMS, ale skelet je u ZEAL 5 RB9X nižší,  a tím je bota více flexibilní – poddajnější.  Samozřejmostí je vynikající torzní tuhost. Výška opatku je ve středové části mírně snížena, pro snížení tlaku na Achillovu šlachu. Velkou novinkou je u ZEAL 5  RB9X i velice odolný, ale velmi flexibilní svršek z Bluesign® recyklovaného polyesteru a TPU materiálu se sublimačním potiskem, který neabsorbuje téměř žádnou vodu, je velmi odolný, ale skvěle se také přizpůsobí noze. To velmi oceníte, zejména v mokrém prostředí. Speciální technologie šití  Stitch-and-turn, je velice odolná proti rozpínání obuvi za mokra. Zajišťuje pevné a stabilní obepnutí, a neměnný tvar obuvi i v extrémním a mokrém prostředí. Bezkonkurenční  stabilita, trakce, torzní tuhost a dynamický přechod z došlapu k odrazu, to jsou hlavní atributy bezpečného pohybu a maximální úspory energie v terénu.

Pro koho je?

Pro ty, kteří hledají opravdu boty do terénního a mokrého prostředí nebo závodu, typu trail/off-trail, xterra, OCR, skyrunningu, nebo orientačního běhu.

100% recyklovaný PET polyester ve svršku, v podšívce i v mezipodešvi !!!

Bezplatná výměna velikosti samozřejmostí

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Barva Forest/Amber
Svršek Bluesign® 100% recycled PET polyester upper textile with sublimation print. ProtecTPU mudguard.
Podšívka Bluesign® 100% recycled and solution dyed PET polyester
Mezipodešev Removable. 20% Bloom Foam and lightweight EVA, with bluesign® 100% recycled and solution dyed PET polyester lining. 20% Bloom Foam and lightweight EVA. HGMS2 construction.
Podešev RB9X with 15% recycled rubber
Torzní tuhost Medium flex
Drop 6 mm
Tlumení Responsive
Střih Medium with straight big toe line
Hmotnost 290 g (42)
Velikost (41-47)

 

Non absorbing

Hlavní atributem nenasákavých materiálů u svršku obuvi, je lehkost, stabilita a zachování minimální hmotnosti obuvi i při maximálním promočení. Více >>

RB9X

RB9X – Rubber 9 Extreme je naše nejnovější pryžová směs, která nastavuje nový standard v oblasti přilnavosti, tedy trakce. Více >>