Sleva

SORIX W

3 990,00  3 000,00 

Absolutní bestseller v nabídce zimní obuvi!  Garance maximálního komfortu v botě i v těch nejextremnějších zimních podmínkách.

Svršek obuvi je vyroben z hladké, precizně zpracované přírodní usně, speciální vrstvy Thinsulate™ a voděodolné membrány BUGdri.  Tepelný komfort  SORIX W až do neuvěřitelných  -40°C.

Skelet obuvi a systém šněrování, s dostatečně překlopeným jazykem, zaručuje příjemné obepnutí nohy, eliminuje únik tepla z boty, a však díky vynikající prodyšnosti, skvěle odvádí vlhko od nohy i při zvýšené intenzitě pohybu – pocení.

Mezipodešev je vybavena speciálním ALU segmentem, který zabraňuje pronikání chladu od země. Vynikající podešev ze speciální gumové směsi, do které jsou integrovány gumové čepy s hlubokým dezénem, výtečně drží i na mokrém, nebo rozbředlém sněhu. Díky tomuto systému se sníh na podrážku nelepí.

Tuto obuv ocení zvláště ti, pro které je každodenní pobyt na horách, nehledě na počasí, samozřejmostí, a také ti, pro které je problém najít opravdu teplou botu, ve které nemrznou…zejména ženy a děti :-)

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,

Popis

Comfort zone -40°C

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

waterproof

Waterproof

Svršek obuvi s tímto symbolem je 100% voděodolný. Používáme membrány buď od externího partnera Outdry, nebo naší vlastní membránu BUGdri. Více >>

Barva Black
Svršek Action Leather / Textile / BUGdri®
Podšívka Boa Pile / Thinsulate™
Mezipodešev EVA / Insulation sheet / Aluminium
Podešev Rubber
Comfort zone -40°C
Hmotnost 395 g (US7,5)
Velikost US 6,5-10,5 (37-41)