Sleva

SORIX M

3 990,00  3 000,00 

Absolutní bestseller v nabídce zimní obuvi!  Garance maximálního komfortu v botě i v těch nejextremnějších zimních podmínkách.

Svršek obuvi je vyroben z hladké, precizně zpracované přírodní usně, speciální vrstvy Thinsulate™ a voděodolné membrány BUGdri.  Tepelný komfort  SORIX M až do neuvěřitelných  -40°C.

Skelet obuvi a systém šněrování, s dostatečně překlopeným jazykem, zaručuje příjemné obepnutí nohy, eliminuje únik tepla z boty, a však díky vynikající prodyšnosti, skvěle odvádí vlhko od nohy i při zvýšené intenzitě pohybu – pocení.

Mezipodešev je vybavena speciálním ALU segmentem, který zabraňuje pronikání chladu od země. Vynikající podešev ze speciální gumové směsi, do které jsou integrovány gumové čepy s hlubokým dezénem, výtečně drží i na mokrém, nebo rozbředlém sněhu. Díky tomuto systému se sníh na podrážku nelepí.

Tuto obuv ocení zvláště ti, pro které je každodenní pobyt na horách, nehledě na počasí, samozřejmostí.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

Popis

Comfort zone -40°C

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

waterproof

Waterproof

Svršek obuvi s tímto symbolem je 100% voděodolný. Používáme membrány buď od externího partnera Outdry, nebo naší vlastní membránu BUGdri. Více >>

Barva Black
Svršek Action Leather / Textile / BUGdri®
Podšívka Boa Pile / Thinsulate™
Mezipodešev EVA / Insulation sheet / Aluminium
Podešev Rubber
Comfort zone -40°C
Hmotnost 420 g (US9)
Velikost US 10-13 (44-47)