Sleva

NOW 4 M BUGweb

3 990,00  3 400,00 

Pánská zimní obuv s nejvyššími parametry zateplení a přilnavosti, klasického městského stylu, ale vzhledem k technologii  BUGweb, je tato obuv ideální i na hory a do nepříznivých klimatických podmínek.

Svršek obuvi je vyroben z hladké, precizně zpracované přírodní usně. Zateplení a použité technologie, garantují tepelný komfort až do -20°C.

Skelet obuvi zaručuje příjemné obepnutí celé nohy, skvěle odvádí vlhko od nohy a zaručuje optimální klima i při celodenním nošení. Boční šněrování pro lepší stabilitu a obepnutí nohy.

Vynikající podešev RB9X, funguje skvěle i v mokrém prostředí, bota prostě neklouže :-)

Součástí obuvi, je kompatibilní trakční nástavec, s 6-ti karbidovými hroty. Obuv se tak při použití tohoto adaptéru, stává naprosto bezkonkurenční v bahně, na sněhu, hladkých kluzkých kamenech, nebo na čistém ledě!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,

Popis

Comfort zone -20°C

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

bugweb

 

 

 

 

BUGweb®

BUGweb je trakční technologie, která se skládá z kompatibilního nástavce na podešev, který je opatřen šesti karbidovými hroty.  Více >>

Water resistant

Tato membrána vám poskytne ochranu před nepřízní počasí, jako je stříkající voda a rozbředlý sníh. Více >>

 

Barva Black
Svršek Leather / Suede
Podšívka Fleece
Mezipodešev  PU foam/EVA
Podešev BUGweb® compatible, RB9X
Comfort zone -20°C
Hmotnost 375 g (US9)
Velikost US 8-12 (41-46)