Sleva

MYOKO JR GTX BUGweb

3 290,00  1 990,00 

Dětská zimní obuv, splňující ty nejpřísnější kritéria pro pobyt v zimním prostředí. Nejteplejší dětská bota na trhu :-) Výborné zpracování svršku obuvi. Zateplení a použitý materiál, garantuje tepelný komfort až do -20°C.

Systém dvou suchých zipů pro lepší nazutí/vyzutí. Membrána  GORE-TEX® zaručuje maximální nepropustnost, zajišťuje ideální klima v botě, výborně odvádí vlhkost.

Vynikající podešev, která je u Icebug samozřejmostí, zajišťuje skvělou přilnavost a stabilitu na všech podkladech, a neklouže ani při přechodu z venku, na hladké a kluzké podlahy! Podešev výborně zabraňuje pronikání chladu od země, a také funguje skvěle v mokrém sněhu, neboť se sníh, na podrážku nelepí :-)

Součástí obuvi, je kompatibilní trakční nástavec, s 6-ti karbidovými hroty. Obuv se tak při použití tohoto adaptéru, stává naprosto bezkonkurenční v bahně, na sněhu, hladkých kluzkých kamenech, nebo na čistém ledě!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,

Popis

GORE-TEX®

Voděodolná membrána, složená z úzké pórovité struktury expandovaného polytetrafluoretylenu (teflon), která je nalaminována mezi jiné textilie, nejčastěji nylon nebo polyester.Více >>

Comfort zone -20°C

Nejnižší venkovní teplota, při které izolační vlastnosti výrobku, zajišťují optimální teplotu uvnitř obuvi. Více >>

bugweb

 

 

 

 

BUGweb®

BUGweb je trakční technologie, která se skládá z kompatibilního nástavce na podešev, který je opatřen šesti karbidovými hroty. Více >>

Barva Black
Svršek Suede leather / Ripstop Nylon /GORE-TEX®
Podšívka GTX insulated: Knitting pile, polyester, wool (20%)
Mezipodešev Molded EVA
Podešev Rubber with removable BUGweb®, 6 studs
Comfort zone -20°C
Hmotnost 310 g (EU32)
Velikost EU (28-36)