GLAVA W BUGweb

3 800,00 

Dámská zimní obuv s nejvyššími parametry zateplení a přilnavosti, klasického městského stylu, ale vzhledem k technologii  BUGweb, je tato obuv ideální i na hory a do nepříznivých klimatických podmínek.

Svršek obuvi je vyroben z hladké, precizně zpracované přírodní usně. Zateplení a použité technologie, garantují tepelný komfort až do -20°C.

Skelet obuvi zaručuje příjemné obepnutí celé nohy, skvěle odvádí vlhko od nohy a zaručuje optimální klima i při celodenním nošení. Boční zip zajišťuje rychlé a pohodlné nazutí/vyzutí.

Vynikající podešev, která je u této obuvi, vyrobena z 50% recyklovatelné směsi, funguje skvěle i v mokrém prostředí, bota prostě neklouže :-)

Součástí obuvi, je kompatibilní trakční nástavec, s 6-ti karbidovými hroty. Obuv se tak při použití tohoto adaptéru, stává naprosto bezkonkurenční v bahně, na sněhu, hladkých kluzkých kamenech, nebo na čistém ledě!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Comfort zone -20°C

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

bugweb

 

 

 

 

BUGweb®

BUGweb je trakční technologie, která se skládá z kompatibilního nástavce na podešev, který je opatřen šesti karbidovými hroty.  Více >>

Water resistant

Tato membrána vám poskytne ochranu před nepřízní počasí, jako je stříkající voda a rozbředlý sníh. Více >>

 

Barva Earth
Svršek Leather / Suede
Podšívka Fleece
Mezipodešev Molded EVA
Podešev 50% recycled rubber, BUGweb 6 studs optional
Comfort zone -20°C
Hmotnost 345 g (US7,5)
Velikost US 6,5-10,5 (37-41)