DIANA W BLACK

3 600,00 

Dámská zimní obuv určená svými parametry tepelného komfortu a stabilní, trakční podešve,  k pobytu na horách. Vzhledem k módnímu designu, je v hodná i do města. Výborné zpracování svršku obuvi. Zateplení a použitý materiál, garantuje tepelný komfort až do -20°C.

Systém šněrování zaručuje příjemné obepnutí nohy a zajišťuje optimální klima v botě.  Membrána BUGdri® nepropouští téměř žádnou vlhkost, zajišťuje ideální klima v botě, výborně odvádí pot.

Vynikající podešev, která je u Icebug samozřejmostí, zajišťuje skvělou přilnavost a stabilitu na všech podkladech, a neklouže ani při přechodu z venku, na hladké a kluzké podlahy! Podešev výborně zabraňuje pronikání chladu od země, a také funguje skvěle v mokrém sněhu, neboť se sníh, na podrážku nelepí :-)

Pro zajištění co nejlepšího tepelného komfortu, doporučujeme používat funkční ponožky, nebo podkolenky.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Comfort zone -20°C

Maximální teplotní zóna, při které izolační vlastnosti, svršku a podešve obuvi, zajišťují optimální termoregulaci, vzhledem k venkovní teplotě. Více >>

Waterproof

Svršek obuvi s tímto symbolem je 100% voděodolný. Používáme membrány buď od externího partnera Outdry, nebo naší vlastní membránu BUGdri.  Více >>

Barva Black
Svršek Suede leather / Ripstop Nylon /BUGdri®
Podšívka Fleece
Mezipodešev EVA with ESS shank/stabilizer
Podešev Rubber
Comfort zone -20°C
Hmotnost 380 g (US7,5)
Velikost US 6,5-10,5 (37-41)